Wycieczka na Sklęczki
Z okazji dnia Dziecka wybraliśmy się do jednostki wojskowej na Sklęczki. Dzieci miały okazję świętować tam, swój dzień. Żołnierze przygotowali dla dzieci niezapomniane atrakcje -dzieci miały możliwość zapoznać się ze sprzętem wojskowym, mundurami, pojazdami, a wszystko odbywało się w miłej i przyjemnej atmosferze. Na koniec wszyscy zjedli pieczone kiełbaski.
