Wycieczka do Malinowego Grodu
Dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Malinowego Grodu. Na miejscu czekało na nie wiele ciekawych aktywności: warsztaty "Łańcuszki pełne emocji", wspólne zabawy na świeżym powietrzu, przejażdżka po terenach rekreacyjnych wokół, karmienie zwierząt w zagrodzie, ognisko z piankami. Przedszkolaki z radością uczestniczyły w przygotowanych zajęciach rozwijając swoją ciekawość poznawczą, kreatywność i umiejętność współpracy. To był dzień pełen radości, nauki i zabawy.
