Wycieczka do Malinowego Grodu
Dzieci uczestniczyły w wycieczce do Malinowego Grodu, podczas której miały możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz udziału w przygotowanych atrakcjach edukacyjnych i rekreacyjnych. Uczestnicy poznawali przyrodę, rozwijali umiejętności społeczne poprzez wspólną zabawę oraz doskonalili samodzielność i współpracę w grupie. Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych emocji i była okazją do zdobywania nowych doświadczeń.
